Köşe Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları seçimi yaparken odanızın diğer mobilyalarının da dekoratif özelliklerini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Tarz bakımından diğer mobilyalarla uyum sağlayacak takımlar aynı zamanda bütünlüğünü koruyarak şık bir görünüm yaratacak. L köşe takımı modelleri, bu örneklerden de anlaşılabileceği üzere geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu noktada ürünler arasında tasarım ve işlevsellik açısından da farklılıklar göze çarpar. Kimi L koltuk modelleri tek parçadan oluşur. Bu tür L köşe koltuk modelleri bazen değiştirilemeyen bir tasarıma sahip olabilir. Ancak kimi zaman açılarak şekli değiştirilebilen seçenekler olarak da karşımıza çıkar. İkinci kategoride sunulan mekanizmalı köşe takımları, açılarak daha fazla alan sağlar ve yatak olarak kullanılabilir. Bu açıdan tek başına iki ihtiyacı karşılayabilen oldukça kullanışlı ürünlerdir. Yataklı L koltuklar bu işlevi yerine getirirken mekanizmadan faydalanabildiği gibi puf eklentilerle aynı fonksiyonu sağlayabilir. Öte yandan pek çok yataklı köşe takımı aynı zamanda çeşitli eşyaların koyulabileceği bazaya da sahiptir. Yataklı bazalı köşe takımı modelleri, özellikle stüdyo daireler için son derece işlevsel çözümler sunar.

 

Her Eve Lazım Köşe Takımları

Düz detaylara ve pastel tonlara sahip olan minimalist tasarımların yanı sıra küçük detaylar dahi düşünülerek hazırlanmış olan gösterişli köşe koltuk modellerine ulaşabilirsiniz. Küçük odalarda tercih edilebilecek olan renkli ve dinamik detaylara sahip köşe takımı modelleri ile odanızın geniş ve ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz. Beray Mobilya köşe koltuk modelleri kolay temizlenebilir olması ile birlikte lekeler artık mobilyalarınız için bir problem oluşturmuyor.

Farklı ve yenilikçi fikirler sunan ; hayalini kurduğunuz evi tasarlamanız için en büyük yardımcınız oluyor. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz işlevsel ve estetik L koltuk modelleri uygun fiyat ve model seçenekleri ile en yakın mağazamızda siz değerli misafirlerimizi bekliyor.
 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Yatak odalarının tasarımları kadar modernliği de önemlidir. Evlerinizde hem kullanı

Koltuk takımı seçerken ilk olarak renk ve tasarımın salonun deko

Yemek odası takımı tarz olarak sizi yansıtır ve orada zaman geçirmeyi daha keyifl

Köşe koltuk takımları seçimi yaparken odanızın diğer mobilyalarının da dekor

Yorumlar

Merve Y.

Kalitenin adresi 10/10 Keyifli bir alışveriş tamamladım şiddetle tavsiye ediyorumm

5 Yıldız

Yasemin K.

Sorduğum her ürünle ilgili çok ayrıntılı bilgi verildi ve hatta bu kadar bilgili ve işini severek yapan bir firmayla ilk defa karşılaştım desem yeri. Teşekkür ederim herşey için.

5 Yıldız