Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

 

Koltuk takımı seçerken ilk olarak renk ve tasarımın salonun dekorasyonuna uygunluğu dikkate alınır. Klasik çizgilerden hoşlananlar için kadife dokulu örme kumaştan üretilen modeller yerinde bir seçim olacaktır. Modern bir görünüm için ise kolçaklı ve ahşap ayaklı modeller tercih edilebilir. Özellikle ceviz ve gürgen ayaklı tasarımlar hem modern hem de kaliteli bir görünüm sunmaktadır. Salon takımı modelleri arasında ikili, üçlü ve tekli berjer koltuk tasarımları yer almaktadır. Aynı zamanda fonksiyonellikleri ön plana çıkan oturma grubu modelleri arasında çekyat özelliği bulunan ürünler bulunmaktadır.

 

Her Tarza Uygun Koltuk Takımı Modelleri

Geniş bir kitleye hitap eden koltuk çeşitleri arasında u koltuk takım modelleri yer alır. Farklı renklerde tasarlanan u şeklinde koltuk takımları modern çizgisiyle pek çok kişinin beğenisini kazanır. U koltuk takımı renkli modelleriyle ön plana çıkar. Farklı desen ve renklere sahip olan koltuklar az yer kaplar. Her geçen gün yönelimin arttığı koltuk takımları köşeli olduğunda kullanıldığı ortamı ferah ve geniş gösterir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından yaygın biçimde tercih edilir. Köşe koltuk takımları  kısımlarda kullanıldığında oda içerisinde toplu bir görünümün oluşmasında da etkili olur. Genellikle köşe koltuk takımları sandıklı yapıda olacak biçimde geliştirilir. Bu sayede eşyaların yerleştirilmesinde de rol oynayarak alandan tasarruf edilmesinin önünü açar. Tüm bunların yanı sıra mobilyaların sahip olduğu renkler de son derece önemlidir. Pek çok koltuk takımları gri rengin tonlarında geliştirilir.


 

Öne Çıkarılanlar

Koltuk takımı seçerken ilk olarak renk ve tasarımın salonun deko

Yatak odalarının tasarımları kadar modernliği de önemlidir. Evlerinizde hem kullanı

Yemek odası takımı tarz olarak sizi yansıtır ve orada zaman geçirmeyi daha keyifl

Köşe koltuk takımları seçimi yaparken odanızın diğer mobilyalarının da dekor

Yorumlar

Yasemin K.

Sorduğum her ürünle ilgili çok ayrıntılı bilgi verildi ve hatta bu kadar bilgili ve işini severek yapan bir firmayla ilk defa karşılaştım desem yeri. Teşekkür ederim herşey için.

5 Yıldız

Merve Y.

Kalitenin adresi 10/10 Keyifli bir alışveriş tamamladım şiddetle tavsiye ediyorumm

5 Yıldız